Klaaspakendite liigiti kogumine on nüüd võimalik ka Tallinna vanalinnas

Klaaspakendite liigiti kogumine on nüüd võimalik ka Tallinna vanalinnas

klaaspakendite eraldi kogumine tallinna vanalinn

Eesti Pakendiringlus pakub nüüd võimalust liituda klaasikogumisega ka vanalinna korteriühistutele ja toitlustusasutustele, aga ka teistele ettevõtetele.

Klaasikogumise teenus on seni olnud võimalik tihedama asutusega piirkondades, välja arvatud Tallinna vanalinnas – kuna vanalinna tänavatel on kehv suurte autodega manööverdada.

Nüüd pakub Eesti Pakendiringlus lahendusena kilekotiga kogumist. Anna meile märku oma korteriühistust või kohvikust-restoranist ning korraldame teile klaaspakendite kogumise
kilekotiteenusega.
Teie kogute pudelid ja purgid kilekottidesse, meie tuleme neile järgi vähemalt kord nädalas – täpse graafiku leiame teiega koostöös ning vastavalt vajadusele.

Klaaspakendite eraldi kogumine aitab oluliselt panustada jäätmete ringlusse suunamisse – klaas on 100% taaskasutatav. Kui klaas on eraldi kogutud, siis võid olla täiesti kindel, et see klaas jõuab ka ringlusesse.

Klaaspakendid on tavaliselt klaaspudelid ja -purgid. Klaasikonteinerisse ei sobi aknaklaas, peeglid, kristall ja opaalklaas (kosmeetikatoodete pakendid), portselan, savi, plastik, kuumuskindel klaas (ahjuvormid ja kohvikannud), hõõglambid jmt.

Aitäh, et sorteerid!


Eesti Pakendiringlus

pakendikonteiner kogumine sorteerimine

Eesti Pakendiringlus on tootjavastutusorganisatsioon. Tegeleme pakendite kogumise ja taaskasutusse suunamisega. Haldame ja korraldame kõikide pakendiliikide kogumist üle Eesti ja meiega on liitunud tänaseks juba tuhanded korteriühistud ja ettevõtted. Pakendite vastuvõtt elanikkonnalt  ja pakendite tagasi suunamine ringlusse on pakendite kasutajate jaoks tasuta – vastavalt Pakendiseadusele on pakendite kogumise ja taaskasutamisega seotud tegevuste kulud kohustatud katma need ettevõtted, kes pakendi turule toovad ehk maaletoojad, kaupmehed  ning tootjad.


Sulle võivad huvi pakkuda ka need pakendiringlusega
seotud artiklid


Tagasi