Teavituskiri

Teavituskiri

Lugupeetud kliendid

Teatame Teile, et MTÜ Eesti Pakendiringlus on kujundanud ümber oma tegevuse ja müünud oma ettevõtte, st taaskasutusorganisatsiooni ülesannete ja kohustuste täitmiseks vajalikud varad, õigused ja kohustused OÜ-le Eesti Pakendiringlus (registrikood 14073132; endise nimega OÜ Egekilde Invest). Selleks sõlmiti 31. oktoobril 2016 OÜ Eesti Pakendiringlusega taaskasutusorganisatsiooni ettevõtte müügileping. Ettevõtte üleminek toimus 1. detsembril 2016.

MTÜ Eesti Pakendiringlus selgitab, et otsus ettevõte võõrandada ja MTÜ Eesti Pakendiringlus tegevus selles valdkonnas lõpetada kujunes tulenevalt pakendite taaskasutusorganisatsioonide turul toimuvatest muutustest. MTÜ Eesti Pakendiringlus peab oluliseks, et pikalt tegutsenud ja suure klientide arvuga taaskasutusorganisatsioon jätkaks oma tegevust ja loodab, et uute omanike abiga tagatakse pakendite taaskasutusorganisatsiooni jätkusuutlik tegevus. Senise MTÜ Eesti Pakendiringlus nimi muutub ning pärast ettevõtte üleandmist MTÜ enam pakendite taaskasutusorganisatsiooni pidamise valdkonnas ei tegutse.

OÜ Eesti Pakendiringlus teatab, et kavatseb jätkata pakendite taaskasutusorganisatsiooni tegevust ning senine töökorraldus põhiosas säilib. OÜ Eesti Pakendiringlus on ettevõtte omandajana määranud ettevõtte uueks juhiks Kadri Kaarna (e-post: kadri@pakendiringlus.ee).

Seoses ülaltooduga on läinud kõik lepingud, mis on sõlmitud Teie ettevõtte ning MTÜ Eesti Pakendiringlus vahel, alates 01.12.2016. a. automaatselt üle OÜ-le Eesti Pakendiringlus ning kehtivad edasi lepingutes toodud tingimustel.

Juhime Teie tähelepanu, et perioodi eest, mis lõppeb 30.11.2016, väljastab arveid veel MTÜ Eesti Pakendiringlus. Alates 1.12.2016 (k.a) Teile osutatud teenuste eest väljastab arved OÜ Eesti Pakendiringlus. Palume pöörata tähelepanu Teile esitatava arve esitajale ning tasuda arve kasutades konkreetsel arvel näidatud isikule ning arveldusarvele.

Vastame meeleldi kõikidele Teie küsimustele seoses ettevõtte üleminekuga aadressil: info@pakendiringlus.ee.

Tagasi