Tutvustame veel üht meie ettevõtte silmapaistvat ja säravat kolleegi – Marilind Reemanni

Tutvustame veel üht meie ettevõtte silmapaistvat ja säravat kolleegi – Marilind Reemanni

Marilind töötab Välisministeeriumis praktikandina ning on selle kõrvalt Pakendiringlusele abiks olnud 2022. aastast.  Lisaks sellele, et Marilind naudib töötamist lastega, saab ta lasteaedadest ja koolidest tulles hulganisti inspiratsiooni, mis aitab teda ka tema igapäevatöös.

“Mulle meeldivad lapsed ja loodus – on eriti tore, kui need kaks ühendada saan. Kõige rohkem on mulle praeguseks kooli- ja lasteaedade külastustest jäänud külge just laste siirus ja hoolimine ümbritsevast keskkonnast. Koolieelikutega saab juba väga kenasti arutada selle üle, miks on oluline prügi sorteerida või teistel viisidel loodust hoida. Eriti lähevad lapsed emotsionaalseks, kui jutt läheb prügi mahaviskamisele, loomadele ja lindudele, sest looduse liigne reostus seavad loomade ja linnude elu ohtu.

Mind teeb tõesti õnnelikuks, et lapsed võtavad keskkonnateemasid tõsiselt ning tunnen, et see lühike aeg, mis ma nende seltsis veedan, ei ole kindlasti mahavisatud aeg. Mina inspireerin neid ja nemad innustavad mind – lapsed oskavad alati tuju heaks teha.“

Tagasi