Lepingu sõlmimine

Lepingu sõlmimine

Lepingu sõlmimiseks sisestage allpoololeva vormi väljadele oma ettevõtte andmed. Seejärel valmistame lepingu ette ning saadame selle teie e-mailile.

  Aruandlusperiood:
  üks kuukvartalpoolaastaaasta

  Lepingu tüüp:
  DigilepingPaberkandjal leping

   

  Tärniga tähistatud väljad on kohustuslikud!

  Vaata Pakendiringlust tutvustavat videot

  Uudised

  Muljetavaldav valmisolek: 74% inimesi on valmis klaasi eraldi sorteerima

  Uuringufirma Norstat viis Eesti Pakendiringlus OÜ tellimusel läbi küsitluse, milles uuriti Eesti inimeste valmidust sortida muudest pakendijäätmetest eraldi klaaspakendeid ehk pandimärgita pudeleid ja purke. Koguni 74% vastanutest, kes täna klaaspakendeid eraldi ei kogu, on valmis seda tegema, kui neid saaks ära anda eraldi konteinerisse kodu juures.

  09.12.2021
  Ringmajandusettevõtete liit: pakendivaldkonna korrastamiseks vajame suuremat koostööd pakendiga seotud osapoolte vahel

  Eesti Ringmajandusettevõtete Liidu sõnul vajab pakendivaldkond korrastamist ning selle eeldus on kõikide osapoolte soov koostööd teha ja senisest suuremalt panustada.

  09.12.2021
  Metallpakendi liigitamise muudatus

  On muutunud metallpakendite liigitamise kord. Edaspidi tuleb metallpakendeid liigitada kaheks: mustmetall (teras) ja värviline metall (alumiinium).

  09.12.2021
  Eesti Pakendiringlus lisab suve lõpuks Tallinnasse ligi 200 uut pakendikonteinerit

  Eesti Pakendiringlus lisab Tallinnasse olemasolevatele pakendikonteineritele lisaks suve jooksul kokku ligi 200 uut eri suuruses pakendikonteinerit. Nende seas 110 paber- ja papp-pakendi mahutit, 35 klaasimahutit ning 55 segapakendimahutit, kuhu võib panna plast-, metall- ja joogikartongist pakendeid.

  12.07.2021
  Klaaspakendi eraldi kogumise kampaania kutsub teadvustama pea lõputult taaskasutatavat materjali

  Klaas on kõige jätkusuutlikum pakendimaterjal, mis on ainulaadne, kuna seda saab korduvalt ja pea lõputult taaskasutada ilma, et selle kvaliteet halveneks. See tähendab, et kõik klaaspurgid ja -pakendid, mis kodus eraldi koguda ja klaasikonteinerisse viia, lähevad uute klaastoodete valmistamiseks. Eesti Pakendiringluse klaasikogumiskampaania eesmärk on koguda eraldi võimalikult palju klaasi. Iga kogu Eesti peale EPRi kogumiskonteineritesse toodud 10 000 tonni klaasi kohta rajab EPR koostöös Vestman Metsaga ka väärtuslikku metsa ökosüsteemi.

  10.05.2021
  Pakendiringluse juht: laiskusest ja lohakusest kaotame Eestis pakendeid kogudes igal aastal umbes miljon eurot

  Avalikud pakendipunktid on mõeldud pakendite tasuta ära andmiseks. Kahjuks on selliste pakendikonteineritega kogumisel seni suur probleem inimeste teadmatus ja pahatahtlikkus ning selle tõttu lähevad sajad tuhanded eurod tuulde pakendijäätmete järelsortimisele, lisavedudele ja ladestamistasudele.

  08.02.2021