Lepingu sõlmimine

Lepingu sõlmimine

Lepingu sõlmimiseks sisestage allpoololeva vormi väljadele oma ettevõtte andmed. Seejärel valmistame lepingu ette ning saadame selle teie e-mailile.

  Aruandlusperiood:
  üks kuukvartalpoolaastaaasta

  Lepingu tüüp:
  DigilepingPaberkandjal leping

   

  Tärniga tähistatud väljad on kohustuslikud!

  Vaata Pakendiringlust tutvustavat videot

  Uudised

  Viimsi vallas muutub uuest aastast üle 5 korteriga ühistutes pakendijäätmete eraldi kogumine kohustuslikuks

  Pakendite kogumise ja nende materjalina ringlusesse suunamisega tegelev Eesti Pakendiringlus OÜ on valmis Viimsi korteriühistutele pakkuma tasuta pakendite kokku kogumise teenust, mis sisaldab sobivas suuruses konteinereid jäätmemajja ning tühjendust vastavalt kokkuleppele.

  28.11.2022
  Teadmatus pakendiseadusest võib tuua ettevõtjatele suure lisakulu

  Eestis pakendatud ning siin müüdud toodete ümber olev pakend tuleb ettevõtjatel kokku koguda ja taaskasutada.Igal aastal on Eestis sadu ettevõtteid, kellele tuleb pakendiaktsiis ja pakendiettevõtteks olemine üllatusena. Vaata järele, kuidas saab kulukat üllatust vältida.

  21.06.2022
  Eesti Ringmajandusettevõtete Liit kutsub üles Saaremaa ettevõtteid toetama Saaremaa koolidele sorteerimiskappide soetamist

  Eesti Ringmajandusettevõtete Liidu (ERMEL) eestvedamisel plaanitakse projektiga "Sortimisjaamad Saaremaa koolidele" paigaldada kõikidesse Saaremaa ja Muhumaa koolidesse sortimisjaamad.

  10.06.2022
  Hiiumaal läbi viidud pilootprojekti tulemused näitavad: kui pakkuda mugavat võimalust tekkekohal jäätmeid liigiti koguda, siis suurem osa inimestest seda ka teeb

  Eesti Ringmajandusettevõtete Liit paigaldas koostöös Hiiumaa vallavalitsuse ja ettevõtetega 2021. aasta suvel 8 Hiiumaa kooli kokku 37 jäätmete sortimisjaama. Pilootprojekti eestvedajad koostöös jäätmeettevõtetega tegid projektist ja Hiiumaa jäätmevoogudest kokkuvõtteid ja järeldusi. Tulemused on selged: kui inimestele võimaldada lihtsat ja mugavat jäätmete liigiti kogumise teenust, siis on võimalik liigiti kogutud jäätmete hulka suurendada ning sellega ka neid rohkem materjalina ringlusse suunata.

  05.05.2022
  Lasteraamat teeb selgeks puust ja punaselt: miks jäätmeid liigiti koguda

  10-aastased Ellen ja Eik on suured leiutajad ja teadushuvilised. Kui nende klass ehitas roboteid, siis meisterdasid nemad valmis SodiBoti, kes aitab tuba koristada ja sorteerib isegi prügi õigesti ära. Käes on aeg robotit teistele esitleda. Kui lapsed kooli jõuavad, siis selgub aga, et SodiBoti asemel on kotis on hoopis midagi muud. Nüüd peavad Ellen ja Eik kehastuma detektiivideks ja SodiBoti ära päästma. Algab seiklus, mis viib kõigepealt naabritädi, edasi pakendite konteineri, jäätmeauto ja jäätmejaama juurde. Muu hulgas saab lugeja teada, mis on taaskasutus ja pakendiringlus, mida teha kodus tekkivate jäätmetega ja mis saab kõigist õunasüdametest, mahlapakkidest ja vanadest riietest.

  04.04.2022
  Aruandevormi muudatus - ökomodulatsioon

  Ökomodulatsiooni rakendamise eesmärk on muuta pakendid keskkonnasõbralikumaks ning paremini ringlusse võetavaks. Selleks on taaskasutusorganisatsioonid ette valmistanud pakendite turule laskmise aruandluse täiendamise vastavalt pakendi keskkonnasõbralikkusele.

  24.03.2022