Lepingu sõlmimine

Lepingu sõlmimine

Lepingu sõlmimiseks sisestage allpoololeva vormi väljadele oma ettevõtte andmed. Seejärel valmistame lepingu ette ning saadame selle teie e-mailile.

  Aruandlusperiood:
  üks kuukvartalpoolaastaaasta

  Lepingu tüüp:
  DigilepingPaberkandjal leping

   

  Tärniga tähistatud väljad on kohustuslikud!

  Vaata Pakendiringlust tutvustavat videot

  Uudised

  Eesti Pakendiringlus lisab suve lõpuks Tallinnasse ligi 200 uut pakendikonteinerit

  Eesti Pakendiringlus lisab Tallinnasse olemasolevatele pakendikonteineritele lisaks suve jooksul kokku ligi 200 uut eri suuruses pakendikonteinerit. Nende seas 110 paber- ja papp-pakendi mahutit, 35 klaasimahutit ning 55 segapakendimahutit, kuhu võib panna plast-, metall- ja joogikartongist pakendeid.

  12.07.2021
  Klaaspakendi eraldi kogumise kampaania kutsub teadvustama pea lõputult taaskasutatavat materjali

  Klaas on kõige jätkusuutlikum pakendimaterjal, mis on ainulaadne, kuna seda saab korduvalt ja pea lõputult taaskasutada ilma, et selle kvaliteet halveneks. See tähendab, et kõik klaaspurgid ja -pakendid, mis kodus eraldi koguda ja klaasikonteinerisse viia, lähevad uute klaastoodete valmistamiseks. Eesti Pakendiringluse klaasikogumiskampaania eesmärk on koguda eraldi võimalikult palju klaasi. Iga kogu Eesti peale EPRi kogumiskonteineritesse toodud 10 000 tonni klaasi kohta rajab EPR koostöös Vestman Metsaga ka väärtuslikku metsa ökosüsteemi.

  10.05.2021
  Pakendiringluse juht: laiskusest ja lohakusest kaotame Eestis pakendeid kogudes igal aastal umbes miljon eurot

  Avalikud pakendipunktid on mõeldud pakendite tasuta ära andmiseks. Kahjuks on selliste pakendikonteineritega kogumisel seni suur probleem inimeste teadmatus ja pahatahtlikkus ning selle tõttu lähevad sajad tuhanded eurod tuulde pakendijäätmete järelsortimisele, lisavedudele ja ladestamistasudele.

  08.02.2021
  Eesti Ringmajandusettevõtete Liit: joogikartongi eraldi pakendimaterjaliks muutmisega saaks selle ringlusesse suunata

  ETV saates Osoon oli teemaks jäätmete vähene sortimine ja ringlusesse suunamine. Muuhulgas oli juttu sellest, et Eestis läheb kogu liigiti kogutud joogikartong põletamisse, sest piirkonnas ei ole senini sobivat käitlusviisi, kuidas neid pakendeid ringlusesse suunata. Olukorda saaks kergesti muuta, kui käsitleda joogikartongi eraldi pakendimaterjali liigina.

  29.01.2021
  Pühadetervitus

  Rahulikku jõuluaega ja keskkonnasäästlikku uut aastat!

  23.12.2020
  Jäätmepööripäeval arutletakse Eesti võimaluste üle jäätmetekke vähendamisel ning ringmajandusele

  Eesti Ringmajandusettevõtete Liit korraldab traditsioonilise jäätmepäeva sel aastal Jäätmepööripäevana, et tuua fookusesse ringmajanduse teemad.

  30.10.2020