Lepingu sõlmimine

Lepingu sõlmimine

Lepingu sõlmimiseks sisestage allpoololeva vormi väljadele oma ettevõtte andmed. Seejärel valmistame lepingu ette ning saadame selle teie e-mailile.

  Aruandlusperiood:
  üks kuukvartalpoolaastaaasta

  Lepingu tüüp:
  DigilepingPaberkandjal leping

   

  Tärniga tähistatud väljad on kohustuslikud!

  Vaata Pakendiringlust tutvustavat videot

  Uudised

  Aruandevormi muudatus - ökomodulatsioon

  Ökomodulatsiooni rakendamise eesmärk on muuta pakendid keskkonnasõbralikumaks ning paremini ringlusse võetavaks. Selleks on taaskasutusorganisatsioonid ette valmistanud pakendite turule laskmise aruandluse täiendamise vastavalt pakendi keskkonnasõbralikkusele.

  24.03.2022
  ERMEL: pakendijäätmete probleemi lahendus algab paremast disainist, paremast sortimisest ning parematest ringlussevõtulahendustest

  Pakendite ringlusse võtmise eelduseks on pakendite võimalikult eriliigiliselt kogumine. Kindlasti tuleb liigiti koguda biojäätmed ning pakendijäätmed, mida omakorda võiks sortida vähemalt kolmeks: paber- ja papp-pakendid, klaaspakendid ja siis ülejäänu nn segapakendiks.

  21.02.2022
  340 000 euro eest toodi avalikku kasutusse 500 uut pakendikonteinerit

  Et sortimisharjumused juurduks, on vaja luua paremaid võimalusi kogutud jäätmete üleandmiseks: Eesti Pakendiringlus lisas 2021. aasta jooksul avalikku võrgustikku üle Eesti kokku enam kui 500 uut pakendikonteinerit. Kokku on ettevõttel Eestis üle 3000 avaliku konteineri. Uutesse konteineritesse panustati 340 000 eurot, lisaks vanemate konteinerite korrastamisse ca 35 000 eurot.

  21.02.2022
  Muljetavaldav valmisolek: 74% inimesi on valmis klaasi eraldi sorteerima

  Uuringufirma Norstat viis Eesti Pakendiringlus OÜ tellimusel läbi küsitluse, milles uuriti Eesti inimeste valmidust sortida muudest pakendijäätmetest eraldi klaaspakendeid ehk pandimärgita pudeleid ja purke. Koguni 74% vastanutest, kes täna klaaspakendeid eraldi ei kogu, on valmis seda tegema, kui neid saaks ära anda eraldi konteinerisse kodu juures.

  09.12.2021
  Ringmajandusettevõtete liit: pakendivaldkonna korrastamiseks vajame suuremat koostööd pakendiga seotud osapoolte vahel

  Eesti Ringmajandusettevõtete Liidu sõnul vajab pakendivaldkond korrastamist ning selle eeldus on kõikide osapoolte soov koostööd teha ja senisest suuremalt panustada.

  09.12.2021
  Metallpakendi liigitamise muudatus

  On muutunud metallpakendite liigitamise kord. Edaspidi tuleb metallpakendeid liigitada kaheks: mustmetall (teras) ja värviline metall (alumiinium).

  09.12.2021