Lepingu sõlmimine

Lepingu sõlmimine

Lepingu sõlmimiseks sisestage allpoololeva vormi väljadele oma ettevõtte andmed. Seejärel valmistame lepingu ette ning saadame selle teie e-mailile.

  Aruandlusperiood:
  üks kuukvartalpoolaastaaasta

  Lepingu tüüp:
  DigilepingPaberkandjal leping

   

  Tärniga tähistatud väljad on kohustuslikud!

  Vaata Pakendiringlust tutvustavat videot

  Uudised

  Üle Eesti kokku kogutud pudelid ja purgid aitavad Viljandimaal metsa kasvatada

  Juba teist aastat istutav Eesti Pakendiringlus koostöös Vestman Metsaga iga kokku kogutud 10 tuhande tonni klaaspakendi kohta viis hektarit metsa. Vestman metsa ja Pakendiringluse eesmärk ei ole mitte lihtsalt istutada puid, vaid luua täisväärtuslikku ökosüsteemi. Tänavu istutatakse Viljandimaale Tinnikurusse.

  23.05.2023
  Infotunnid pakendiarvestusest ja pakendiaruande koostamisest

  Kõigile värsketele Pakendiringlusega liitujatale, aga ka teistele huvilistele oleme korraldamas infotundi, kuidas ettevõttes pakendiarvestus sisse seada selliselt, et pakendiaruande koosatmine oleks võimalikult lihtne. Vali sobivaim toimumise aeg ning ootame osalema!

  06.05.2023
  KUTSE: Pakendikonverents 18. mail 2023 Tallinnas ja veebis

  Eesti Toiduainetööstuse Liit korraldab  2. Pakendikonverentsi „Jätkusuutlik pakendamine“. Teist korda toimuval pakendikonverentsil jagatakse teadmisi regulatsioonidest, uuematest pakendi trendidest ning pakendi disaini ning tarbijate eelistuste teemadel. Osa võtma on oodatud kõik huvitatud isikud.

  Tutvu programmiga ja registreeru pakendikonverentsile!

  05.05.2023
  Pressiteade. Uuring: pakendite liigiti kogumine kasvab, vallad ja linnad vajavad rohkem avalikke pakendikonteinereid

  Eesti Pakendiringluse tellimusel viidi läbi uuring, kus kohalike omavalitsuste spetsialistidel paluti hinnata koostööd taaskasutusorganisatsioonidega ning taaskasutusorganisatsioonide tööd üldiselt. Uuringust selgus, et pakendite liigiti kogumine kasvab, mistõttu ootavad vallad ja linnad rohkem avalikke pakendikonteinereid ning nende sagedasemat tühjendamist. 

  21.04.2023
  Pressiteade: Ringmajandusettevõtete Liidu, ettevõtjate ja Lääne-Harju Vallavalitsuse koostöös saavad kõik Lääne-Harju valla koolid sortimisjaamad

  Eesti Ringmajandusettevõtete Liit koostöös Lääne-Harju Vallavalitsusega ning liikmes- ja kohalike ettevõtetega paigaldas kõikidesse Lääne-Harju koolidesse jäätmete kokku 35 sortimisjaama. Kõik valla kooliõpilased ning töötajad saavad olmejäätmeid sortida neljaks: pakendi-, bio-, paber/papp- ja segaolmejääde. 

  20.04.2023
  Pressiteade. Tallinlased sorteerivad üha rohkem klaaspakendit

  Uuringufirma Norstat viis Eesti Pakendiringlus OÜ tellimusel märtsikuus läbi küsitluse, milles uuriti Eesti inimeste valmidust sortida muudest pakendijäätmetest eraldi klaaspakendeid ehk pandimärgita pudeleid ja purke. Võrreldes 2021. aastal läbi viidud samasisulise uuringuga on Tallinnas kasvanud klaaspakendi liigiti kogujate hulk, kes annavad klaasi ära eraldi konteinerisse kodu juures ning langenud klaaspakendite mittesorteerijate hulk.

  30.03.2023